MTS 2012 zbliża się dużymi krokami. Do konferencji zostało już tylko kilka dni. Mam nadzieję, że wszystkim chętnym udało się zapisać na prezentację, którą będę miał przyjemność poprowadzić – [mark]Diabeł tkwi w szczegółach – tworzenie wysokowydajnych aplikacji dla Windows Phone[/mark]. Odbędzie się ona drugiego dnia konferencji (30.10) o godzinie 14.30 w sali E.

W trakcie prezentacji, będę się starał razem z moim kolegą przekonać słuchaczy, że mikro optymalizacje mogą znacząco poprawić wydajność aplikacji. Na dwóch przykładach wyciągniętych z rzeczywistych projektów zademonstrujemy niejednokrotnie zapomniane już sposoby poprawy wydajności aplikacji. Po obejrzeniu naszej prezentacji mam nadzieję, że słuchacze zaczną zwracać uwagę na pewne niuanse w trakcie programowania.

Pomimo faktu, że tytuł naszego wystąpienia sugeruje, że będzie ono dotyczyć tylko platformy Windows Phone, zawarte w nim wskazówki będzie można zastosować również w innych typach aplikacji. Wyniki może nie będą tak spektakularne ja na Windows Phone, ale na pewno aplikacja powinna zacząć działać wydajniej.

Konferencja MTS 2012 to też szansa na porozmawianie z ekspertami oraz nawiązanie nowych kontaktów. Zachęcam do odwiedzenia strefy Ask The Expert. Ja również tam postaram się być od samego początku. Jeśli macie jakieś pytania z Windows Phona – mam nadzieję, że będę w stanie Wam pomóc. Aby mieć pewność, że mnie tam zastaniecie zachęcam do wysłania maila.

Do zobaczenia!!!