Dawno mnie tu nie było. Ostatni wpis powstał ponad miesiąc temu. W trakcie tego miesiąca pojawiło się w mojej głowie sporo pomysłów na wpisy. Większość trafiła do notatnika. W sumie jest nad czym pracować.

W trakcie ostatniego miesiąca postanowiłem pozamykać dawno otwarte sprawy. Przede wszystkim postanowiłem osiągnąć dawno postawiony cel – zacząć zarabiać na aplikacjach napisanych na Windows Phone. Wydaje mi się, że to jest ten moment. Niedawna premiera Windows Phone 8 i Windows 8 stanowią pewien punkt zwrotny dla systemów Microsoftu. Zobaczymy co czas pokaże i czy proponowane platformy zyskają uznanie w oczach użytkowników.

Pierwsze kroki zrobione w tym kierunku to ukończenie założonych funkcjonalności w aplikacjach Kursy Walut, SpeedDial i SpeedDial Pro. Mają one stanowić dobre przyczółki na zdobywanie większego udziału na rynku. Pozycja Kursów Walut jest już raczej ugruntowana. Pozostałe dwie aplikacje po akceptacji ostatnich zmian uzyskają w końcu pełną funkcjonalności i zamierzoną wydajność.