Opis

Czy wiesz, że 2,1 miliarda ludzi posiadało smartfona w 2016 roku? Stanowiło to prawie 30% całej populacji ludzkości. Oznacza to, że co trzecią osobę na świecie można uważać, za naszego potencjalnego klienta. W tym samym roku rynek aplikacji mobilnych osiągnął rozmiar 44,8 miliardów USD. Szacuje się, że zwiększy się on prawie dwukrotnie do 2020 roku.

Pewnie zastanawiasz się co to dla Ciebie oznacza? A myślałeś kiedyś, aby stać się częścią tej rewolucji? Naprawdę nie jest to takie trudne. Należy to tylko zaplanować i zrobić dobrze.

W trakcie wykładu prześledzimy proces wytwarzania aplikacji mobilnych od samego początku do… Gdzie jest koniec dowiesz się w trakcie wykładu. Pamiętaj napisanie aplikacji mobilnych jest najprostszym elementem całego procesu. Chciałbym bardzo, aby to wystarczyło do odniesienia sukcesu na rynku aplikacji mobilnych, ale tak jednak nie jest. Na sukces wpływa wiele czynników o których bardzo często zapominamy. Spróbuję Tobie zwrócić na nie uwagę.

Natomiast jeśli już napisałeś jakąś aplikację mobilną to mam nadzieję, że w takcie wykładu znajdziesz coś interesującego dla siebie. Coś co pozwoli Tobie zwiększyć zysk, ilość ściągnięć, czy też ocenę Twojej aplikacji.

 

Materiały